DeLonghi Magnifica Start/Evo tejtartály AS00009825 – gyári
DE' LONGHI APPLIANCES SRL
Via Lodovico Seitz, 47
IT-31100 Treviso (TV)
privatkunden.germany@delonghigroup.com
https://www.delonghigroup.com
DeLonghi Magnifica Start/Evo tejtartály AS00009825 – gyári
Gyári DeLonghi tejtartály / tejkancsó alsó rész automata kávéfőzőkhöz.
Az alkatrész a tejhabosító rendszer tejtartályának alsó része, fedél nélkül. Sérült, repedt vagy elszíneződött tartály cseréjére használható.
Kompatibilis több DeLonghi Magnifica Start és Magnifica Evo modellel. A kompatibilitási lista lent található.
DeLonghi Magnifica Start/Evo tejtartály AS00009825 – gyári
Cikkszám: AS00009825
Korábbi / kapcsolódó cikkszám: AS00006959
Gyártó: DeLonghi
Kivitel: Gyári
Felhasználás: automata kávéfőző tejtartály / tejkancsó alsó rész
Tartozék: fedél nélkül
Így is kereshet rá:
DeLonghi tejtartály, DeLonghi tejkancsó, Magnifica Evo tejtartály, Magnifica Start tejtartály, DeLonghi milk carafe, AS00009825, AS00006959
Fontos: ez az újabb, szögletes kivitelű tejtartály. Ha a készülékhez korábban régi, kerek kialakítású tartály tartozott, akkor önmagában ez az alsó rész nem feltétlenül használható; ilyen esetben komplett új tejtartály-egységre lehet szükség
Kompatibilis több DeLonghi Magnifica Start és Magnifica Evo modellel
Delonghi E LATTEPLUS 0132217081
Delonghi E LATTEPLUS 0132250007
Delonghi E LATTEPLUS 132217081
Delonghi E LATTEPLUS 132250007
Delonghi E LATTEPRO 132250008
Delonghi E LATTEPRO 0132217082
Delonghi E LATTEPRO 0132250008
Delonghi E LATTEPRO 132217082
Delonghi ECAM 220 60 B 0132250093
Delonghi ECAM 220 60 B MAGNIFICA START ECAM220.60.B S11
Delonghi ECAM 220 60 B 0132250030
Delonghi ECAM 220 60 B 132250093
Delonghi ECAM 220 60 B 132250015
Delonghi ECAM 220 60 B 0132250055
Delonghi ECAM 220 60 B 0132217141
Delonghi ECAM 220 60 B 0132250015
Delonghi ECAM 220 60 B 0132250050
Delonghi ECAM 220 61 GB 0132250136
Delonghi ECAM 220 61 GB MAGNIFICA START ECAM220.61.GB S11
Delonghi ECAM 220 61 GB 132250136
Delonghi ECAM 220 61 W 0132217142
Delonghi ECAM 220 61 W 132217142
Delonghi ECAM 220 63 B 132250034
Delonghi ECAM 220 63 B 0132250034
Delonghi ECAM 220 80 SB 132217144
Delonghi ECAM 220 80 SB 0132217144
Delonghi ECAM 220 80 SB 0132250031
Delonghi ECAM 22080 B 132250051
Delonghi ECAM 22080 B 0132250051
Delonghi ECAM 22080 SB 0132250021
Delonghi ECAM 22080 SB 132250021
Delonghi ECAM 222 60 BG 0132217143
Delonghi ECAM 222 60 BG 132217143
Delonghi ECAM 223 61 GB 0132250025
Delonghi ECAM 223 61 GB 132250025
Delonghi ECAM 290 51 B 0132217138
Delonghi ECAM 290 51 B 132217138
Delonghi ECAM 290 61 B 132217091
Delonghi ECAM 290 61 B 0132217160
Delonghi ECAM 290 61 B 132217160
Delonghi ECAM 290 61 B MAGNIFICA EVO ECAM290.61.B S11
Delonghi ECAM 290 61 B 0132217091
Delonghi ECAM 290 61 B 132217074
Delonghi ECAM 290 61 B 0132217165
Delonghi ECAM 290 61 B 0132217074
Delonghi ECAM 290 61 SB 0132217092
Delonghi ECAM 290 61 SB 0132217166
Delonghi ECAM 290 61 SB 0132217075
Delonghi ECAM 290 61 SB 132217161
Delonghi ECAM 290 61 SB MAGNIFICA EVO ECAM290.61.SB S11
Delonghi ECAM 290 61 SB 132217075
Delonghi ECAM 290 61 SB 0132217161
Delonghi ECAM 290 61 SB 0132217171
Delonghi ECAM 290 61 SB 132217092
Delonghi ECAM 290 62 B 0132217102
Delonghi ECAM 290 62 B 0132250005
Delonghi ECAM 290 62 B 132217102
Delonghi ECAM 290 62 B 132250005
Delonghi ECAM 290 63 SB 132250049
Delonghi ECAM 290 63 SB 0132250049
Delonghi ECAM 290 81
Delonghi ECAM 290 81 TB 132250004
Delonghi ECAM 290 81 TB 132217076
️ Figyelem! Kép alapján ne rendeljen!
Vásárlás előtt ellenőrizze, hogy készüléke pontos típusszáma szerepel-e a kompatibilitási listában.
